Het Zeeuws mosselbestek
Het Zeeuws mosselbestekBe my ValentineHet Zeeuws mosselbestekHet Zeeuws mosselbestek

Drenthe | Friesland | Gelderland | Groningen | Limburg | Noord-Brabant | Noord-Holland | Overijssel | Utrecht | Zeeland | Zuid-Holland

België | Duitsland | Engeland | Zwitserland

Drenthe

 

Atelier Galerie De Dwingeldervelder - Dwingeloo - Levien Drost - 06-46276038

Friesland

 

Bij Risje (Ameland) - www.bijrisje.nl - Camminghastraat 41 - 9162 EK Ballum - 06-10884057
Binnenwerk
- www.binnenwerk.nl - Grote Kerkstraat 12 - 8911 EC Leeuwarden - 058-2124701
Galerie Ogygia (Schiermonnikoog) -
www.galerieogygia.nl - Nieuwestreek 7 - 9166 LX Schiermonnikoog - 06-51890181
Het Woonhuys
- www.hetwoonhuysgrou.nl - Hoofdstraat 24 - 9001 AM Grou - 0566-622490
Koks en Keukenmeiden -
www.koksenkeukenmeiden.nl - Voorstraat 16 - 8861 BK Harlingen - 0517-430450
Terschellinger Goud- en zilversmederij
- Oosterburen 34 - 8891 GC Terschelling Midsland - 0562-449696
14 In Dozijn - www.14indozijn.nl - Hoofdstraat 76 - 9244 CP Beetsterzwaag - 0512-385389

Gelderland

 

Artide Design - www.artide.nl - Waterstraat 20 - 7001 BH Doetinchem - 0314-326582
De Tinnen Roos
- www.detinnenroos.nl - Heerbaan 115 - 6566 EG Millingen - 0481-434481
Het Kookeiland - www.hetkookeiland.nl - Zwanenstraat 12 - 6811 DD Arnhem - 026-4439597
Strand & Kaarslicht - www.strandenkaarslicht.nl - Dr. van Wieringenstraat 97 - 4181 BV Waardenburg
Zeiler Koken, Tafelen & Cadeaus - www.zeilershop.nl - Rapenburgsestraat 32 - 7131 CZ Lichtenvoorde - 0544-371419
Zus & Zo Keukengerei
- www.zusenzokeukengerei.nl - Houtstraat 49-51 - 6511 JL Nijmegen - 024-3605381

Groningen

 

‘t Kleine Oestertje - Schoolstraat 22 - 9883 PH Oldehove - 0594-597520

Limburg

 

Heerlijck Thuis - www.heerlijckthuis.nl - Klaasstraat 13 - 5911 JM Venlo - 077-3513008
Kookhuis aan de Maes - www.kookhuisaandemaes.nl - Markt 16 - 6211 CJ Maastricht - 043-3500800

Noord-Brabant

 

Amélie Living - www.amelie-waalre.nl - Hof 15 - 5571 CA Bergeijk - 040-7370307
Brinkmans Kookwinkel
- www.brinkmanskookwinkel.nl - Vughterstraat 66 - 5211 GK ‘s-Hertogenbosch - 073-6143314
Coenen Helmond -
www.coenenhelmond.nl - Kerkstraat 52 - 5701 PM Helmond - 0492-522005
De Kookwinkel
- www.dekookwinkel.com - St. Janstraat 26 - 4811 ZL Breda - 076-5210054
Embrasse Kookgoed - www.embrasse.nl - Berg 28A - 5671 CC Nuenen - 040-2913670
Mooj voor Kadoos - www.moojvoorkadoos.nl - 17 septemberplein 1A - 5691 DG Son - 0499-496840
Visch - www.vischzaak.nl - Kolperstraat 14 - 5211 KC ‘s-Hertogenbosch - 073-6907228
Vorspaget Home - www.vorspagethome.nl - Lucas Gasselstraat 2 - 5613 LB Eindhoven - 040-2940272
Zin aan Tafel
- www.zinaantafel.nl - Kortemeestraat 29 - 4611 TL Bergen op Zoom - 0164-243599

Noord-Holland

 

Balthazar - www.balthazarkookwinkel.nl - Gijsbrecht van Amstelstraat 164 - 1214 BD Hilversum - 035-7725166
By Hedges
- www.byhedges.nl - Zandvoortselaan 2A - 2106 CN Heemstede - 023-5285529
De Huismuis -
www.dehuismuis.nl - Ritsevoort 41 - 1811 DM Alkmaar - 072-5125449
De Huismuis -
www.dehuismuis.nl - Warmoesstraat 15 - 2011 HN Haarlem - 023-5322066
De Kookboekhandel
- www.kookboekhandel.com - Haarlemmerdijk 133 - 1013 KG Amsterdam - 020-6224768
Duikelman -
www.duikelman.nl - Ferdinand Bolstraat 66-68 - 1072 LM Amsterdam - 020-6712230
Erfgoed Logies
(Alleen online verkrijgbaar) - www.erfgoedlogies.nl - 020-6715460
Galerie Posthuys Texel - www.galerieposthuys.nl - Brink 14 - 1796 AJ De Koog (Texel) - 06-41378884
Het Scheepvaartmuseum (Museumwinkel Het Pakhuys) - www.hetscheepvaartmuseum.nl - Kattenburgerplein 1 - 1018 KK Amsterdam - 020-5232222
K'OOK - www.k-ook.nl - Zaanweg 72 - 1521 DN Wormerveer - 075-6227860
Kunstcentrum - www.kunstcentrum.nl - Vincent van Goghweg 40 a/b - 1506 JC Zaandam - 075-6141210
Kunstuitleen Amstelveen - www.kunstuitleenamstelveen.nl - Stadsplein 97 - 1181 ZM Amstelveen - 020-6452333
Living Roots
- www.livingroots.nl - Mient 13 - 1811 NB Alkmaar - 072-5062603
Mulder's Kookwinkel - www.mulderskookwinkel.nl - Gedempte Nieuwesloot 56-60 - 1811 KT Alkmaar - 072-5154956
Oldenhof -
www.kookwinkel.nl - 's Gravelandseweg 8 - 1211 BR Hilversum - 035-6236626
Rogier Jonk gallery & artcafé
 - www.rogierjonk.nl - Plein 7 - 1861 JX Bergen - 06-51527243
Schreuder & Kraan - www.schreuder-kraan.com - Gierstraat 51 - 2011 GB Haarlem - 023-5313905
Studio Bazar Amsterdam -
www.studiobazar.com - Keizersgracht 709 - 1017 DW Amsterdam - 020-6222858
Studio Bazar Amsterdam -
www.studiobazar.com - Reguliersdwarsstraat 60/62 - 1017 BM Amsterdam - 020-6220830
StudioBELS - www.studiobels.nl - Kerkstraat 70 - 1191 JE Ouderkerk aan de Amstel - 06-21866830
X BANK
- www.wamsterdam.com/xbank - Spuistraat 172 - 1012 VT Amsterdam - 020-8113320

Overijssel

 

Oldenhof - www.kookwinkel.nl - Diezerstraat 100 - 8011 RK Zwolle - 038-4211222
Rotink Kook & Kado - www.rotinkhengevelde.nl - Haaksbergerstraat 2 - 7496 AX Hengevelde - 0547-333239

Utrecht

 

iKOOK! Kook & Kado - www.ikook-breukelen.nl - Straatweg 94 - 3621 BS Breukelen - 0346-216383
Leeuwin's Serviezenhuis -
www.leeuwin.nl - Oudkerkhof 19-23 - 3512 GH Utrecht - 030-2312885
Oldenhof
- www.kookwinkel.nl - Langestraat 77 - 3811 AC Amersfoort - 033-4759582
Potten & Pannen - www.pannen.nl - Nachtegaalstraat 94 - 3581 AP Utrecht - 030-2311300
Twee21 -
www.twee21.nl - Van Weedestraat 88 - 3761 CH Soest - 035-6090840
Vis-à-Vis
- www.visavisutrecht.nl - Nachtegaalstraat 33 - 3581 AC Utrecht - 030-3031461

Zeeland

 

Bellas Artes - www.bellasartes.nl - Heuvelsweg 2 - 4321 TG Kerkwerve - 06-22461422
Boek, sfeer & meer - www.boeksfeerenmeer.nl - Poststraat 8 - 4311 AL Bruinisse - 06-83804562
Boekhandel  De Koperen Tuin - www.koperentuin.nl - Keizersdijk 16 - 4461 KA Goes - 0113-231072
Boekhandel ‘t Spui - Oude Markt 5 - 4381 ER Vlissingen - 0118-422170
Buijsse Geschenken - www.buijssegeschenken.nl - Lange Nieuwstraat 16 - 4561 CD Hulst - 0114-312381
Buitengewoon
- www.buitengewoon-brocante.nl - Markt 33 - 4318 AE Brouwershaven - 06-18555654
Compagnie Culinaire - www.compagnieculinaire.nl - Rotterdamsekaai 13 - 4331 GM Middelburg - 0118-637011
De Drie Linden - www.de-drie-linden.nl - Weststraat 14 - 4357 BM Domburg - 0118-583641
De Drvkkery - www.de-drvkkery.nl - Markt 51 - 4331 LK Middelburg - 0118-886886
Esmeralda Sieraden & Atelier
- www.esmeraldasieradenatelier.nl - Prinses Beatrixstraat 1A - 4311 BT Bruinisse - 06-55191838
HAEF - www.haef.nu - Dorpsdijk 11a - 4354 AA Vrouwenpolder - 06-46455700
Het Oude Raadhuis
- www.galeriehetouderaadhuis.nl - Ring 6 - 4328 AE Burgh-Haamstede - 0111-652928
Het pand van Ferdinand - Markt 17 - 4351 AG Veere - 0118-501339
Kaasboerderij De Stolpe - www.kaasboerderij-destolpe.nl - Stolpweg 9 - 4306 PK Nieuwerkerk - 0111-647150
Kookwinkel Bianca Bonte - www.biancabonte.nl - Brouwerijstraat 4 - 4501 CP Oostburg - 0117-454614
Le Casse-Croûte -
Oudestraat 57 - 4351 AT Veere - 06-21298019
MienDomus
- www.miendomus.nl - Havenpark 3 - 4301 JG Zierikzee - 0111-411192
Molen De Verwachting - www.molendeverwachtingtholen.nl - Vlasmarkt 1 - 4691 BH Tholen - 0166-603519
Morres - www.morres.com - Industrieweg 2 - 4561 GH Hulst - 0114-388154
Museum Het Warenhuis
- www.hetwarenhuis.nl - Markt 2 - 4571 BG Axel - 0115-562885
Neeltje Jans Mosselen - www.neeltjejansmosselen.nl - Faelweg 1 - 4354 RB Vrouwenpolder - 0111-653451
Oesterij - www.oesterij.nl - Havendijk 12 - 4401 NS Yerseke - 0113-760400
Ons Zeeuwske
- www.onszeeuwske.nl - Spuiplein 1 - 4511 AN Breskens - 06-83551554
Streekshop de Paardenstal - www.streekproductjes.nl - Markt 2 - 4527 CM Aardenburg - 06-20037489
Suukermeisje, Zeeuwse en zoete streekproducten
- www.suukermeisje.nl - (Alleen online verkrijgbaar) - 06-50998543
Versloot-Versloot - www.versloot-versloot.nl - Axelsestraat 28 - 4537 AK Terneuzen - 0115-612951
Vliegendt Hert - www.vliegendthert.nl - Dam 61 - 4331 GH Middelburg - 0118-613338
Warenhuis Le Grand Bazar - Hoofdstraat 46 - 4484 CG Kortgene - 0113-306140
Watersnoodmuseum
- www.watersnoodmuseum.nl - Weg van de Buitenlandse Pers 5 - 4305 RJ Ouwerkerk - 0111-644382
Wijnhoeve De Kleine Schorre - www.dekleineschorre.nl - Zuiddijk 4 - 4315 PA Dreischor - 0111-401550
World of Drinks - www.worldofdrinks.com - Lange Reke 5 - 4325 AA Renesse - 0111-463388
Zeeuws Ministerie van Chocolade & Culinaire Zaken - www.ministerievanchocolade.nl - Lange Noordstraat 8 - 4331 CD Middelburg - 0118-853081
Zeeuws Museum - www.zeeuwsmuseum.nl - Abdij 3-4 -4331 BK Middelburg - 0118-653000

Zuid-Holland

 

Atelier/Galerie In d' Egelantier - www.annettederoo.nl - Spuistraat 2 - 3241 CZ Middelharnis - 0187-487417
Atelier Hans Dolieslager
- www.hansdolieslager.nl - Pieterstraat 22-24 - 3252 BL Goedereede - 0187-492069
Boekhandel De Gruijter -
www.degruijtersliedrecht.com - Burg. Winklerplein 10 - 3362 AA Sliedrecht - 0184-412744
Dok Home of Cooking
- www.dokhomeofcooking.nl - Passage 19 - 2511 AB Den Haag - 070-3469696
Galerie Zee Zand Zilver - www.zeezandzilver.nl - Frederik Hendrikplein 53 - 2582 BA Den Haag - 070-3063830
Het Theewinkeltje - www.theewinkeltje.nl - Nieuwstraat 34/36 - 3311 XR Dordrecht - 078-6138424
Kitchen Art - www.kitchenart.nl - Botermarkt 13 - 2311 EM Leiden - 071-5134621
Kook-planet
- www.kook-planet.nl - Laan van Berendrecht 264 - 2352 VP Leiderdorp - 071-5424277
Kookpunt - www.kookpunt.nl - Noordplein 29-41 - 3035 EC Rotterdam - 010-4431077
Kookwinkel De Gruijter - www.kookwinkeldegruijter.com - Burg. Winklerplein 20 - 3362 AA Sliedrecht - 0184-777175
Kookwinkel Het Pauwtje - www.hetpauwtje.nl - Voldersgracht 5 - 2611 ET Delft - 015-2122636
La Mesa Koken & Tafelen - www.lamesa.nl - Reinkenstraat 30 - 2517 CV Den Haag - 070-7449910
Maritiem Museum Rotterdam - www.maritiemmuseum.nl - Leuvehaven 1 - 3011 EA Rotterdam - 010-4132680
MoNo Sails - www.monosails.nl - Kabbelaarsbank 4 - 3253 ME Ouddorp (Jachthaven Port Zélande) - 0111-676350
Museumshop - www.museumshopdenhaag.nl - Lange Voorhout 58b - 2584 XC Den Haag - 070-3922992
Panorama Mesdag (museumwinkel) - www.panorama-mesdag.nl - Zeestraat 65 - 2518 AA Den Haag - 070-3106665
‘t Doosje van Lobs
- www.hetdoosje.nl - Vischstraat 3 - 3231 AV Brielle - 0181-410434
VVV Goeree-Overflakkee - www.vvvzeeland.nl/goeree-overflakkee - Bosweg 2 - 3253 XA Ouddorp - 0187-681789
VVV store - www.hoekvanholland.nl - Prins Hendrikstraat 281 - 3151 AK Hoek van Holland - 0174-519570
World of Drinks Markthal - Grote Markt 190 - 3011 PA Rotterdam

België

 

Antwerps Kookhuis - www.antwerpskookhuis.be - Ternickstraat 1 - 2000 Antwerpen - +32(0)32269898
Arnel - www.arnel.be - Stationsstraat 135 - 1770 Liedekerke - +32(0)53666252
Cook & Serve Aalst - www.cookserve.be - Nieuwstraat 36 - 9300 Aalst - +32(0)53808312
Cook & Serve Brugge - www.cookserve.be - Geldmuntstraat 16 - 8000 Brugge - +32(0)50695802
Cook & Serve Hasselt - www.cookserve.be - Maastrichterstraat 5 - 3500 Hasselt - +32(0)11413449
Cook & Serve Kortrijk -
www.cookserve.be - Ringlaan 34 - 8500  Kortrijk - +32(0)56350468
Cook & Serve Mechelen -
www.cookserve.be - IJzerenleen 19 - 2800 Mechelen - +32(0)15655901
Cook & Serve Oostende -
www.cookserve.be - Kapellestraat 75 - 8400 Oostende - +32(0)59509479
DAEMERS Living & Cooking & Giving - www.daemers.be - Brugsesteenweg 525 - 9030 Mariakerke - +32(0)92261702
De Munck
- www.demunck.be - Yzerhand 28 - 9120 Beveren - +32(0)37758807
Elcado
- www.elcado.be - Weg naar Zwartberg 86 - 3660 Opglabbeek - +32(0)89854081
Home of Cooking Louise
- www.homeofcooking.com - Charleroisesteenweg 10 - 1060 Brussel - +32(0)25392746
Home of Cooking Monnaie - www.homeofcooking.com - Léopoldstraat 3 - 1000 Brussel - +32(0)22188120
Kooktijd Turnhout - www.kooktijd.be - Leopoldstraat 8 - 2300 Turnhout - +32(0)14757075
Louise & Madeleine - www.louise-madeleine.be - Kraanlei 61 - 9000 Gent - +32(0)471319113
Oosterlinck Cook & Co
- www.oosterlinck.biz - Molenstraat 145 - 2220 Heist-op-den-berg - +32(0)15241168
Passe Vite - www.passevite-cadeau.com - Av. Houba de Strooperlaan 608 - 1020 Brussel - +32(0)24786265
Schroeyen - www.schroeyen.be - Everselkiezel 120 - 3550 Heusden-Zolder - +32(0)11425548

Duitsland

 

Kölner Kochhaus - www.koelnerkochhaus.de - Breite Strasse 2-4 - 50667 Keulen - +49(0)22125899890

Engeland

 

Harta - www.harta-living.co.uk - 42 St. Mary’s Street - Wallingford, Oxfordshire OX10 0EU - +44(0)7899662767

Zwitserland

 

Edelweiss Inspirations - (Alleen online verkrijgbaar) - info@edelweiss-inspirations.com